ZAKUP EKG DO ELŻBIETAŃSKIEGO CENTRUM POMOCY

Fundacja troszczy się o zdrowie Ubogich, Bezdomnych

Od 17 maja br s. Małgorzata – lekarz rozpocznie w naszej Jadłodajni im. św. Elżbiety przy ul. Łąkowej 4 badania osób Bezdomnych i Ubogich oraz z Polski i Ukrainy.

Słowa św. Jana Pawła II są dziś bardzo aktualne i potrzebne: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”

DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM FUNDACJI – dzięki WAM zakupiliśmy EKG

Wdzięczni i wzruszeni szczodrością, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za przekazane darowizny pieniężne, za Wasze wrażliwe serca na los naszych Ubogich Braci i Sióstr, którzy wciąż oczekują pomocy. Ufamy, że gdy powstanie Centrum Pomocy Ubogim to przybędzie gabinetów w niesieniu pomocy Ubogim.

Dzięki wsparciu Darczyńców, mogliśmy zakupić nowoczesny specjalistyczny sprzęt w postaci EKG AsCard Orange. Urządzenie umożliwia pomiar czynności bioelektrycznej serca w pełnym zakresie 12 odprowadzeń u dorosłych oraz dzieci. Zapis badania może odbywać się w trybie ręcznym lub samoczynnym, z możliwością automatycznego wykonania analizy i interpretacji (urządzenie sygnalizuje wykryte nieprawidłowości).

Jest to następny krok, by mądrze pomagać Osobom Ubogim i Bezdomnym, które potrzebują fachowej, specjalistycznej porady lekarskiej.

Dzięki Wam możemy świadomie ratować czyjeś życie, nawet gdy dla innych ono jest już nic warte.

Społeczne zaangażowanie, płynące od wielu osób, daje nam motywację do dalszej pracy

Wdzięczny Zespół Fundacji Rozpal Nadzieję
udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

inne wpisy: